Doładuj licznik energii online dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz

Zasil swój licznik energii wybraną kwotą i miej pełną kontrolę nad domowym budżetem

Doładuj licznik energii

Co wyróżnia doładowanie energii z Autopay?

Doładowania liczników energii to nowoczesna usługa, która daje Ci kontrolę nad zużyciem energii w Twoim domu. 

Z Autopay możesz doładować licznik energii dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz i taką kwotą, jaka w danej chwili jest dla Ciebie odpowiednia.

Doładowanie licznika online zajmuje zaledwie kilkanaście sekund.

Doładuj licznik energi

Doładowanie prądu przez Autopay – zalety

Pełna kontrola

Masz dostęp do energii zawsze, gdy jest Ci potrzebna i w każdej chwili wiesz ile Cię ona kosztuje.

Dostęp 24/7

Doładowania online działają przez całą dobę, dzięki czemu zawsze możesz zasilić swój licznik energii.

Prosta obsługa

Nasz system rozpoznaje dostawcę energii po numerze licznika, dzięki czemu musisz podać minimalną ilość danych.

Oszczędność

Pełna kontrola nad wydatkami pozwoli Ci lepiej zarządzać budżetem i ograniczać zużycie energii, gdy okaże się to konieczne.

Jak doładować prąd w Autopay?

 • Krok 1

  Krok 1

  Podaj numer licznika energii, który chcesz doładować.

 • Krok 1

  Krok 2

  Wpisz kwotę doładowania. Podaj adres e-mail, na który chcesz otrzymać kod doładowania.

 • Krok 1

  Krok 3

  Wybierz metodę i potwierdź płatność.

Umożliwiamy doładowania u następujących dostawców energii

doładowanie prądu u operatora Tauron
doładowanie licznika u operatora Enea
doładowanie energii u operatora Energa
doładowanie energii elektrycznej u operatora PGE

Możesz nam zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Wiesz już jak działa doładowanie licznika przez Autopay?

Świetnie! Zasilaj swój licznik zawsze, gdy tego potrzebujesz i miej większą kontrolę nad wydatkami na energię elektryczną.

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

Żeby doładować licznik energii przez internet, możesz skorzystać z rozwiązania Autopay lub zlecić płatność za pośrednictwem serwisu swojego dostawcy energii.

Korzystając z rozwiązania Autopay, możesz błyskawicznie doładować licznik energii od PGE, E.ON, Tauron, Energa oraz Enea.

Doładowanie z użyciem Autopay jest bardzo proste. Kliknij 'Doładuj licznik', podaj numer licznika energii, który chcesz doładować i wpisz wartość doładowania. Następnie wpisz adres e-mail, na który chcesz otrzymać kod doładowania. Na koniec wybierz metodę i potwierdź płatność.

Przesył prądu do licznika odbywa się automatycznie po wpisaniu kodu doładowania. Sam kod doładowania otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail maksymalnie po 15 minutach od zlecenia płatności.

Jedyna opłata, jaką ponosić jest tzw. opłata transakcyjna w wysokości 2,99 zł.

Tak, płatności Autopay są dostosowane do urządzeń mobilnych. Dzięki temu możesz zasilić swój licznik energii za pośrednictwem dowolnego urządzenia.

Tak, korzystając z doładowań Autopay, możesz zasilić dwustrefowy (dwutaryfowy) licznik prądu. Żeby to zrobić, kliknij 'Doładuj licznik', podaj numer licznika energii, który chcesz doładować i wpisz wartość doładowania. Następnie wpisz adres e-mail, na który chcesz otrzymać kod doładowania. Na koniec wybierz metodę i potwierdź płatność.