Płatności automatyczne dla flot

Porównaj plany cenowe i wybierz ten najlepszy dla Twojej floty. Zarejestruj się i korzystaj z wszystkich możliwości, jakie daje Autopay Flota.

Zarejestruj się Zaloguj się

Z Autopay Flota oszczędzasz

Czas

Zamiast czekać w kolejkach na autostradzie, Twoi kierowcy mogą jechać prosto do celu, nie martwiąc się o płatności.

Energię

Zarządzasz całą flotą za pomocą jednego panelu. Możesz pobierać zbiorcze faktury i raporty podsumowujące przejazdy.

Wybierz plan dopasowany do Twoich potrzeb

Flota Plus Plan dla flot lekkich i mieszanych
Videotolling na autostradach prywatnych 6 zł dla pojazdów poniżej oraz powyżej DMC 3,5 t . / miesiąc / pojazd
Wsparcie zespołu Autopay 7 dni w tygodniu
Zbiorcza faktura elektroniczna 10 zł 0 zł
Raport CSV / XLS
Raporty personalizowane
Umowa na 1 lub 12 miesięcy
Wybierając rozliczenie roczne, otrzymasz 2 miesiące gratis
Zaawansowane filtrowanie historii przejazdów
Flota Premium Indywidualny plan dla wymagających flot. Zarówno lekkich, jak mieszanych i ciężkich.
Videotolling na autostradach prywatnych - koszt ustalany indywidualnie
Wsparcie zespołu Autopay 7 dni w tygodniu
Zbiorcza faktura elektroniczna 10 zł 0 zł
Raport CSV / XLS
Raporty personalizowane
Zaawansowane filtrowanie historii przejazdów

Autopay Flota powstał po to, by ułatwiać zarządzanie flotami

Możesz zacząć korzystać w każdej chwili

Wystarczy, że zarejestrujesz swoje konto firmowe w Autopay Flota, dodasz dane pojazdów i wybierzesz czas trwania umowy (1 lub 12 miesięcy). Następnie wpłać kaucję lub dodaj kartę płatniczą, z której będą pobierane automatyczne opłaty za przejazdy.

W Autopay Flota możesz zarejestrować zarówno polską, jak i zagraniczną firmę.

Zarejestruj konto firmowe

Przejazdy opłacą się same

Od tej pory Twoi kierowcy nie potrzebują już kart flotowych lub innych rozwiązań, z których korzystali, żeby zapłacić za poruszanie się po płatnych odcinkach dróg w Polsce.

Płatności będą się pobierać automatycznie, a Twoi kierowcy będą mogli skupić się na celu swojej podróży.

Wszystkim zarządzasz z poziomu jednego panelu administracyjnego

Po zalogowaniu masz dostęp do wszystkich potrzebnych informacji – możesz tworzyć profile swoich kierowców, sprawdzać wszystkie transakcje, pobierać faktury zbiorcze i raporty podsumowujące dany miesiąc. W każdej chwili możesz również zmienić plan, z którego korzystasz.

Możesz założyć konta swoim kierowcom

Po zalogowaniu do panelu Autopay Flota możesz dodać dane kierowców: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz numer rejestracyjny pojazdu, którym się porusza. Po dodaniu kierowcy, ten otrzyma wiadomość SMS z zaproszeniem do korzystania z systemu.

Co ważne – może jednocześnie korzystać z Autopay w celach zawodowych i prywatnych.

Jedno kliknięcie i masz dostęp do wszystkich potrzebnych danych

Autopay Flota umożliwia generowanie raportów podsumowujących wszystkie przejazdy kierowców oraz płatności automatyczne pobrane na autostradach i drogach szybkiego ruchu.

Możesz również otrzymywać raporty spersonalizowane, które będą zawierać wskazane przez Ciebie dane.

Zalety Autopay Flota

Szybki dostęp

Wystarczy, że zarejestrujesz konto firmowe, dodasz dane pojazdów i wybierzesz czas trwania umowy (1 lub 12 miesięcy). Następnie dodaj kartę płatniczą, z której będą pobierane automatyczne opłaty za przejazdy.

Płatności automatyczne

Twoi kierowcy nie potrzebują już kart flotowych lub innych rozwiązań, z których korzystali, żeby zapłacić za poruszanie się po płatnych odcinkach dróg w Polsce. Płatności będą zachodzić w tle, a kierowcy będą mogli skupić się na celu swojej podróży.

Funkcjonalny panel administracyjny

Masz dostęp do wszystkich potrzebnych informacji – możesz tworzyć profile swoich kierowców, sprawdzać wszystkie transakcje, pobierać faktury zbiorcze i raporty podsumowujące dany miesiąc.

Konta kierowców

Żeby stworzyć profil kierowcy, podaj imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz numer rejestracyjny pojazdu, którym się porusza. Po dodaniu kierowcy, ten otrzyma wiadomość SMS z zaproszeniem do korzystania z systemu.

Autopay Flota – najczęstsze pytania o usługę

Autopay Flota to usługa płatności automatycznych dla flot, dostosowana do potrzeb klientów biznesowych posiadających od kilku do kilkuset pojazdów lekkich. Pozwala automatycznie opłacać wszystkie firmowe przejazdy, sporządzać zbiorcze faktury, zarządzać dokumentacją oraz rozliczać comiesięczne koszty.

Usługa Autopay Flota jest płatna zgodnie z wybranym planem rozliczeniowym. Na całkowity koszt składa się cena przejazdu oraz koszt obsługi. Zobacz dostępne plany rozliczeniowe

Płatności automatyczne pobierane są z karty płatniczej, której dane podajesz po zalogowaniu się do swojego panelu administracyjnego. Możesz dodać dowolną liczbę kart płatniczych oraz przyporządkować wybraną kartę do pojazdu (wskazać, z której karty ma być pobierana płatność w przypadku danego pojazdu). Na koniec okresu rozliczeniowego otrzymasz fakturę podsumowującą koszty samej usługi Autopay Flota.

Kaucja pełni funkcję zabezpieczenia. Płatności za przejazdy nie są z niej pobierane. Na koniec okresu rozliczeniowego otrzymasz od nas fakturę, na której zostaną uwzględnione zarówno koszty samych przejazdów, jak i koszt usługi Autopay. Kaucja musi być na plusie, żeby Twoja flota mogła korzystać z płatności automatycznych Autopay.

Wiesz już wszystko?

Zacznij korzystać z Autopay Flota lub skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Płatności automatyczne dla flot

Zarejestruj się w Autopay Flota i przekonaj się, że zarządzanie flotą może być znacznie łatwiejsze i nie zabierać Ci tyle czasu, co dotychczas.

Zarejestruj się